Відбувся урочистий випуск учнів Компаніївської дитячої музичної школи

24 травня відбувся 46-й випуск учнів Компаніївської дитячої музичної школи. Цьогоріч зі школи випустилося 11 випусуників. Охочих подивитися захід зібралося багато. Серед гостей, що завітали до школи – учні, вчителі, батьки, представники влади району.

P1050183

Привітати випускників закладу завітала керуючий справами виконавчого апарату Антоніна Романова. На відзначення кращих працівників галузі музичної освіти нагороджено Грамотою Компаніївської районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм та за вагомий внесок у розвиток культури колектив Компаніївської музичної школи та директора музичної школи Нечитайло Галину Іванівну.

В урочистій атмосфері та під бурхливі оплески глядачів випускники отримали свідоцтва про закінчення музичної школи. Відмінники навчання, і ті учні, хто брав активну участь у культурно-мистецьких заходах різного рівня  були нагороджені грамотами.

P1050190

Слова вітань звучали в той день і від батьків і від вчителів і від самих випускників. А закінчилися урочистості святковим концертом, який підгтували діти – переможці районних , обласних конкурсів, фестивалів.

P1050187

P1050182

Залишити відповідь