Відбувся мітинг-реквієм з нагоди 73-річниці визволення Компаніївщини від німецько-фашистських загарбників

Уже сімдесят три роки відділяє всіх нас від того страшного дня, коли в кожну українську сім’ю надійшла зловісна звістка про початок великої кровопролитної війни.

Справжній масштаб цих великих втрат неможливо оцінити. Та навіть всевладний час не в змозі стерти із нашої пам’яті згадку про ті страшні і величні події. Нам ніколи не забути цієї страшної трагедії. І зараз, у ці березневі дні, згадуємо події, які передували звільненню Компаніївщини від ярма окупації.

P1070197

Сьогодні, 15 березня 2017 року в селищі Компаніївка, біля пам’ятника воїнам-визволителям відбувся мітинг-реквієм з нагоди 73-річниці визволення селища від німецько-фашистських загарбників.

В урочистостях взяли участь голова районної ради Вадим Спіктаренко, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Ткаченко, селищний голова Олександр Маслюков, представники установ, організацій та громадськість селища.

P1070198

Присутні схилили голови перед тими, хто боронив країну від ворога у роки Другої світової війни, хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна та поклали квіти до пам’ятника воїнам-визволителям.

P1070205

Залишити відповідь