Виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

14 лютого в Червоновершківському клубі проходило виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. На Координаційну раду були запрошені голови селищної і сільських рад, депутати районної ради, головний державний інспектор Компаніївського відділення Новоукраїнської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області Світлана Пижова, начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації Наталія Мунтян, ЗМІ, працівники виконавчого апарату районної ради.

  На порядок денний виносилися такі питання, а саме:

  1. Про електронне декларування
  2. Про роботу Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.
  3. Про стан матеріально-технічної бази закладів культури району станом на 01.01.2017 року
  4. Про опалення Червоновершківського сільського будинку культури
  5. Різне

    Загалом Координаційна рада проходила в активному обговоренні винесених на порядок денний питань.

P1070078

   З гарно підготовленою доповіддю про стан матеріально – технічної  бази закладів культури району станом на 01.01. 2017 рік виступила Наталля Мунтян. Вона зазначила, що станом на 01 січня 2017 року з 45 клубних закладів опалюється 26. А також проведені капітальні ремонти (заміна вікон, дверей) в більшості закладах культури. Не оминуло пленарне засідання і питання щодо електронного декларування. Голова районної ради Вадим Спіктаренко покроково розповів присутнім та продемонстрував відеоурок, як правильно заповнити електронну декларацію.

P1070080

Також голова сільської ради с. Червоновершка Світлана Назарян ознайомила депутатів та голів місцевих рад щодо впровадження опалення в Червоновершківський сільський будинок культури.

Підсумки засідання підвів голова Координаційної ради – Вадим Спіктаренко.

P1070081

Залишити відповідь