Апітерапія для учасників АТО “Сон на вулику”

За ініціативи головного лікаря Кіровоградського обласного госпіталю для ветеранів війни Генадія Сябренка був розпочатий проект для учасників АТО «Сон на вулику», завдяки якому, учасники антитерористичної операції матимуть змогу оптимально реабілітуватися.

«Бджолина сім’я створює своє унікальне біополе, а аромат пилку, меду, прополісу, свіжого дерева і гудіння бджіл позитивно впливає на організм» – говорить головний лікар Генадій Сябренко.

голова на сайт)

Участь у проекті взяла і Компаніїївська районна рада. За підтримки агровиробників: Павла Лічмана, Анатолія Болюка, Станіслава і Анатолія Борщенків, депутата районної ради Віктора Гаморі був зведений будиночок для апітерапії.

Небайдужі бджолярі Компаніївського району Володимир Гавула, Сергій Житній, Сергій Качинський та Сергій Кочубей подарували для будиночку чотири відводки бджіл.

Лікування хвороб із застосуванням живих бджіл тут розпочнуть вже з 19 липня. Такий спосіб реабілітації дозволить військовим позбутися стресу, депресії, налагодити сон і багато чого іншого. Ефект від 30-40 хвилин перебування компенсує 2-3 години повноцінного сну.

на сайт)

Компаніївська районна рада, головний лікар Генадій Сябренко, учасники АТО вдячні всім, хто долучився до даного проекту

19030443_1947567202121823_8170895725742490553_n

Залишити відповідь